„Európai Mezőgazdasági Vidékfejlesztési Alap: a vidéki területekbe beruházó Európa”

logo

<<< FIGYELEM! Ha a régi honlapunkra szeretne látogatni, úgy kattinston ide: archiv.delzemplen.hu >>>

Events calendar

  • Sunday
  • Monday
  • Tuesday
  • Wednesday
  • Thursday
  • Friday
  • Saturday
  • Friday, July 1
  • Saturday, July 2
  • Sunday, July 3
  • Monday, July 4
  • Tuesday, July 5
  • Wednesday, July 6
  • Thursday, July 7
  • Friday, July 8
  • Saturday, July 9
  • Sunday, July 10
  • Monday, July 11
  • Tuesday, July 12
  • Wednesday, July 13
  • Thursday, July 14
  • Friday, July 15
  • Saturday, July 16
  • Sunday, July 17
  • Monday, July 18
  • Tuesday, July 19
  • Wednesday, July 20
  • Thursday, July 21
  • Friday, July 22
  • Saturday, July 23
  • Sunday, July 24
  • Monday, July 25
  • Tuesday, July 26
  • Wednesday, July 27
  • Thursday, July 28
  • Friday, July 29
  • Saturday, July 30
  • Sunday, July 31

Információ

Az Európai Közösség által 1991-ben elindított közösségi kezdeményezés gazdasági, társadalmi és környezeti problémák helyi megoldásával segíti elő a fenntartható fejlődést Európa vidéki területein.

Kapcsolat

  • Cím: 3900 Szerencs, Csalogány utca 5/A.
  • Telefon: +36 47 362 828
  • E-mail: delzemplen@gmail.com